Гарантія та доставка

Продукція компанії «Новий світ» відповідає вимогам і стандартам якості, про що свідчить сертифікат відповідності виданий державною системою сертифікації УкрСЕПРО. Продукція поставляється на європейський ринок, пройшла процедуру оцінки відповідності вимогам директив ЄС і маркована знаком СЕ. Термін гарантійного обслуговування виробів 12 місяців, за умов дотримування правил користування та вимогам експлуатації.

Здійснення гарантійного обслуговування виконує сервісна служба заводу виробника, або регіональних служб сервісу.

Порядок передачі виробів компанії «Новий світ» покупцю.

У зв’язку з специфікою товару (металеві двері) придбана продукція, включно з замками і ключами, передається безпосередньо покупцеві при прийомі товару, після здійснення оплати. Транспортування придбаної продукції покупець здійснює самостійно, за наявності відповідного транспорту, або може замовити таку послугу при здійснені покупки.

Послуги з транспортування придбаного товару до місця проведення монтажу вироба, використання послуг вантажників для здійснення завантаження – розвантаження та підйому на поверх, та проведення комплексу монтажних робіт покупець замовляє та оплачує самостійно.

Контактная информация


Официальное торговое

представительство компании
"Новый мир" на левом берегу

Телефоны:

+38 (050) 170 00 76
 +38 (067) 176 99 00
icons8-viber.png +38 (093) 227 90 67

Электронная почта:

Интернет-магазин
входных дверей "Новый мир"

Посмотреть на карте

 

Топ продаж

 

Конструкция двери